Adwokat

Zakres usług

Prawo
Cywilne
i Gospodarcze

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego.

Prawo
Rodzinne

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego to sprawy wyjątkowe. Wymagające doświadczenia nie tylko zawodowego, ale również życiowego oraz szczególnej empatii.

Odszkodowania

Kancelaria zajmuje się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych. Obszar wieloletniej praktyki obejmuje szkody rzeczowe, osobowe oraz zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

Prawo
Spadkowe

Sprawy spadkowe w związku ze swoją specyfiką mogą powodować trudności. Reprezentujemy Klientów w sprawach o przyjęcie lub odrzucenie spadku, zachowek oraz dział spadku i zniesienie współwłasności.

E-PORADA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria świadczy pomoc prawną online. Taka forma kontaktu z Kancelarią umożliwia uzyskanie porady prawnej, opinii prawnej, pisma, wzoru umowy, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z adwokatem.

Mediacje

Certyfikowany mediator. Wpisana na listę stałych mediatorów sądowych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Specjalizuje się w mediacjach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.